Tiskařské služby

Cena knihy je 269 Kč + poštovné. Knihu vám zašleme na dobírku. Objednávky posílejte na e-mail rudolf.valenta@tiskarskesluzby.eu.

271 stran, fotografie z archivu autora.

Vzpomínky pilota britského Královského letectva Aloise Štance, rodáka z Mostecka, vycházejí téměř padesát let poté, co je sepsal. Jsou unikátním svědectvím statečného muže, který se dobrovolně vydal do bojů druhé světové války, aby pomohl Spojencům a své vlasti.

 

Autor v knize zachycuje svůj příběh od vstupu do legie přes vysněný pilotní výcvik až po poslední měsíce války. Alois Štanc přibližuje vedle bojových operací také osudy svých kamarádů, každodenní život v peruti i vstřícné přijetí zahraničních vojáků britskou společností. Mnohé příběhy a zachycené osudy dosud nikdy nebyly zveřejněny.

NOVINKA:

VYDALI JSME KNIHU PAMĚTÍ ALOISE ŠTANCE, PILOTA BRITSKÉHO KRÁLOVSKÉHO LETECTVA, S NÁZVEM

CESTA ZA KŘÍDLY

TISKAŘSKÉ SLUŽBY  

 

Naše tiskárna se zabývá tiskem skript, brožur, zpravodajů, sborníků, letáků, dopisních papírů, obálek, vizitek a dalších tiskovin, včetně knihařského zpracování. Nabízíme dopravu zakázky po Praze zdarma. Vyjdeme Vám vstříc rovněž v termínu dodání zakázky, v případě potřeby pracujeme také o víkendu.

 

Součástí naší nabídky je také výhodné černobílé kopírování v nákladu od 100 ks výše a následná šitá nebo lepená vazba - vhodné pro materiály na konference,

školení či kurzy a další. Pokud potřebujete texty před tiskem jazykově zkontrolovat, nabízíme vám výhodné korektorské služby

Nestojí za námi houf obchodních zástupců, jejichž práce se pak promítá do ceny zakázky. U nás jednáte přímo s odborníkem, který Vám kvalifikovaně poradí. Známe dobře svoje řemeslo a rozumíme potřebám našich klientů.

 

Kontaktujte nás a společně najdeme nejvhodnější řešení vašich požadavků.

Těšíme se na spolupráci.